white-s

فروش به صورت فاکتور رسمی

فروش به صورت فاکتور رسمی

فروش سرشیلنگی استیل

سرشیلنگی استیل

یکی از اتصالات کاملا کاربردی از جنس استیل که در صنایع مختلفی نظیر  گاز، پتروشیمی، دارویی و غذایی از آن برای  اتصالات مختلف برای مثال بین شیر و شیلنگ گاز استفاده می‌شود؛ سرشیلنگی استیل نام دارد که به دلیل مزایای بسیار زیاد کاملا محصولی پر‌کاربرد محسوب می‌گردد. در این مقاله از سایت تجارت استیل واحدی تصمیم داریم تا شما عزیزان را با یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت خود یعنی سرشیلنگی استیل، کاربرد‌ها، مزایا و نحوه خرید آن آشنا سازیم؛ با ما تا پایان مقاله همراه باشید اگر قصد خرید این محصول را دارید اما با نکات مهم کلیدی در زمان خرید آن آشنایی ندارید.

سرشیلنگی استیل

معرفی محصول

همان‌طور که می‌دانید امروزه در اکثر کارخانه‌های صنایع گوناگون یکی از مهم‌ترین محصولات برای ایجاد اتصال بین شیر و شیلنگ؛ سر شیلنگی محسوب می‌گردد که یکی از بهترین نمونه‌های آن سرشیلنگی استیل است که نسبت به سایر نمونه‌های پلاستیکی از طول عمر، مقاومت و کارایی بیشتری برخوردار است که می‌توان از آن برای کاربرد‌های مختلف کمک گرفت.

سایت تجارت استیل واحدی

شما عزیزان در صورت تمایل به خرید انواع اتصالات استیل از قبیل سرشیلنگی استیل، لوله استیل، شیر‌آلات استیل، انواع الکترود، فلنچ استیل و به طور کلی کلیه محصولات استیل با کیفیت می‌توانید به سایت تجارت استیل واحدی مراجعه فرمایید که به دلیل ده سال سابقه کاری موفق در عرصه تولید این محصولات بسیار منتخب است و قادر به تامین انواع تجهیزات مورد‌نیاز پروژه‌های کاری مختلف می‌باشد.

سرشیلنگی استیل

مشخصات محصول

وجود سایزبندی مختلف از آن: در ساخت و تولید انواع سرشیلنگی استیل ابعاد و سایز‌های مختلفی تولید گشته‌اند تا بتوانند به خوبی جوابگوی نیاز مشتریان باشند.

طبقه‌بندی بر اساس فشار: فشار تمامی سیالات کاملا یک اندازه نمی‌باشند و بایستی برای رفع این مسئله انواع سرشیلنگی استیل با قدرت تحمل بالا نسبت به فشار‌های مختلف انجام گیرد که در سایت تجارت استیل واحدی این محصول با قدرت تحمل مختلف نسبت به فشار طراحی شده است.

رنگ‌بندی محدود: این محصول از رنگ‌بندی متنوعی برخوردار نیست؛ زیرا در این حوزه رنگ‌بندی اصلا اولویت ندارد و تنها رفع نیاز متقاضیان حائز اهمیت است. با ما در مقاله سر‌شیلنگی استیل همراه باشید.

ویژگی‌های این محصول

از جمله ویژگی‌ها و خصوصیاتی که سبب شناسایی و استفاده به وفور از این محصول تولید شده توسط سایت تجارت استیل واحدی شده است؛ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

مقاومت به دما: استیل قادر به تحمل دما تا حداکثر ۱۰۰درجه بالای سلسیوس می‌باشد که در نتیجه باعث شده است تا در اغلب مصارف با دمای بالا به راحتی بتواند عملیات انتقال انواع مایعات و سیالات مختلف را انجام دهد.

مقاومت در برابر زنگ‌زدگی: سرشیلنگی استیل  به دلیل نوع ترکیبات شیمیایی خاص به کار رفته در تولید آن در برابر هرگونه زنگ‌زدگی و اکسیداسیون کاملا مقاوم است و در نتیجه قادر به انجام کار خود به صورت صحیح بدون هرگونه رطوبت‌زدگی، خوردگی، تغییر دما، هوادیدگی و زنگ‌زدگی است و امروزه به بهترین روش برای انتقال تبدیل گشته است.

داشتن استاندارد‌های بالای بهداشتی:  شستشو و نظافت استیل به راحتی انجام می‌پذیرد و به مرور زمان دچار فسفاته شدن نمی‌گردد که این امر موجب گردیده است از این محصول خاص بتوان در صنایع نیاز به رعایت پارامتر‌های بهداشتی مانند صنعت دارو یا غذا و سایر صنایع به راحتی کمک گرفت و نگرانی از جهت آسیب‌های جبران ناپذیر نداشت.

سرشیلنگی استیل

جلوگیری از نشتی: از دیگر ویژگی‌های مثبت این محصول می‌توان به جلوگیری از نشتی اشاره کرد که به مرور زمان نیز دچار رسوب‌زدگی نمی‌گردد. شما عزیزان در حال مطالعه مقاله سرشیلنگی استیل از سایت تجارت استیل واحدی هستید.

مقاومت شیمیایی بسیار بالا: اسید‌ها و باز‌های بسیاری زیادی هستند که بهترین روش برای انتقال آن‌ها بدون نگرانی نسبت به خوردگی استفاده از سرشیلنگ با جنس استیل است که مقاومت شیمیایی بسیار بالا نسبت به تمامی خورنده‌ها از قبیل اسید‌ها یا باز‌ها عامل اصلی انتخاب این محصول است. شما عزیزان در صورت تمایل به خرید انواع سرشیلنگی استیل با کیفیت درسایز‌ها و ابعاد مختلف می‌توانید همین حالا به سایت تجارت استیل واحدی مراجعه فرمایید و متناسب با نیاز خود به صورت آنلاین محصولات مورد نیاز خود را سفارش داده و تحویل بگیرید.

این محصول در چه جاهایی کاربرد دارد؟

از سرشیلنگی استیل در صنایع مختلفی و به منظور‌های گوناگون و برای رفع نیاز‌های مختلف کمک گرفته می‌شود که برای آشنایی بیشتر شما عزیزان و ملموس‌سازی کامل‌تر مطالب در قسمت زیر به ذکر چند مورد از این صنایع و کاربرد این محصول در آن‌ها خواهیم پرداخت.

دارو‌سازی:  صنعت دارو‌سازی به دلیل تولید انواع و اقسام دارو‌ها برای کمک به درمان بیماری‌ها به صنعتی پررنگ در جهان و کشور ما تبدیل شده است که یک جزء اصلی، مهم و اساسی برای تولید و انتقال دارو‌ها به جعبه‌ها و محصولات بسته‌بندی مختلف سر‌شیلنگی استیل است که باعث حفظ بهداشت محصولات و افزایش کیفیت آن‌ها می‌گردد؛ زیرا سلامت دارو تولیدی نقش بسیار مهمی در سلامت انسان‌ها بر‌عهده دارد.

شیمیایی: در صنایع شیمیایی مختلف عملیات انتقال و تولید انواع محصولات شیمیایی مختلف انجام می‌گیرند و از آنجایی که این محصولات تماما دارای خاصیت خورندگی می‌باشند بایستی برای نقل و انتقالات آن‌ها از محصولات مقاوم نسبت به خورندگی استفاده نمود که بنابراین سرشیلنگی استیل به دلیل مقاومت بسیار بالا نسبت به انواع خورنده‌ها در کنار ایمنی بالا و رعایت استاندارد‌های مختلف در تولید آن  باعث افزایش و بالا رفتن کارایی در صنایع مختلف شده است و امروزه در تمامی کارخانه‌های مختلف صنایع شیمیایی از آن به وفور استفاده می‌شود.

سرشیلنگی استیل

نفت و گاز: نفت و گاز جزو مایعات و سیالات بسیار خورنده و حساس محسوب می‌گردند و استفاده از سایر اتصالات در امر انتقال آن‌ها کاملا بی‌فایده است؛ چرا که به سرعت دچار خرابی و رسوب‌زدگی می‌شوند که بهترین شیوه برای انتقال انواع مایعات نفتی و گازی در دما و فشار بالا یا پایین همین محصول یعنی سر‌شیلنگی استیل محسوب می‌گردد.

کارخانه‌های تولید انواع مواد غذایی: صنایع غذایی به دلیل تامین نیاز انسان‌ها به خوراک به شدت در حال تلاش برای تولید بهترین محصولات با بالاترین کیفیت و استاندارد‌های روز دنیا هستند که بهترین شیوه برای انتقال مواد غذایی پس از پخت در محصولات بسته‌بندی استفاده از سرشیلنگی استیل است که با عمر بالا و مقاومت ویژه خود عملکرد خود را به تمامی افراد ثابت کرده است.

از دیگر کاربرد‌های مختلف این محصول استیل می‌توان به هدایت انواع  روند‌های تحت فشار، سیستم‌های آبیاری و یا پرورش آبزیان و موارد متعدد دیگر اشاره نمود. شما عزیزان می‌توانید برای خرید سر‌شیلنگی استیل و کسب اطلاعات بیشتر از آن همانند قیمت و سایر مشخصات به سایت تجارت استیل واحدی مراجعه نمایید.

شما عزیزان می توانید جهت خرید شیر گازی استیل ، خرید اتصالات دنده ای ، خرید شیر توپی فلنچ دار استیل و … به صفحه فروشگاه ما رفته و براحتی خرید خود را انجام دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
×